Futbal - turnaje žien a žiačok

Medzinárodný turnaj žien vo francúzskom Le Coudray-Montceaux

Regionálne kolá celoslovenského mládežníckeho turnaja Minichampions ligy žiačok (24.4.-30.4.2006)
Halový turnaj žiačok - Hlučínsky pohár (19. a 20.2.2006)
2. ročník - Zimný turnaj futbalistiek (1.kolo, 2. kolo, 3. kolo)
Halový turnaj žiačok v Ivančiciach pri Brne (11.2.2006)
Medzinárodný turnaj žiačok v Hodoníne (11. a 12.12.2005)

Medzinárodný turnaj žien vo francúzskom Le Coudray-Montceaux            -hore-
V priebehu tohto víkendu (10.6.-11.6.) futbalistky bratislavského PVFA štartovali na kvalitnom medzinárodnom turnaji vo francúzskom mestečku Le Coudray-Montceaux, kde okrem nich štartovali štyri francúzske družstvá  ďalej bulharský CSKA Sofia, rumunská Clujana a írsky FC Dublin. Tímy boli rozdelene do dvoch skupín po štyroch účastníkoch, kde odohrali stretnutia každý s každým 1x30 min. Bratislavčanky najprv remizovali s bulharskou Sofiou 0:0 keď nepremenili niekoľko vyložených šancí, následne porazili francúzsky team Domount 12:0. Strelecky sa presadili 4x Mackovičová, 3x Ondrušová, 2x D. Fecková a po jednom góle dali Rozborová, Schleiferová a Kunáková. V streleckých hodoch PVFA pokračoval aj v poslednom stretnutí v skupine, keď bolo úspešný s ďalším francúzskym celkom Bagneux 5:0, vďaka  trom gólom D.Feckovej, po jednom Mackovičovej a Ondrušovej. Po celkovom víťazstve v skupine sa dievčatá z PVFA stretli v semifinále s rumunským celkom Clujana. Tu im neprialo šťastie v koncovke a prehrali 1:2 (gól D. Fecková). V dueli o konečné 3.miesto na turnaji Bratislavčanky porazili bulharský CSKA Sofia 1:0. Strelecky sa presadila D. Fecková. Finále bolo ozdobou celého turnaja s pravým vyvrcholením. Rumunské družstvo z Clujany remizovalo s francúzskymi majsterkami z Montpelier 0:0 a na pokutové kopy vyhrali rumunské dievčatá 5:4. Bratislavské futbalistky na turnaji určite hanbu slovenskému ženskému futbalu neurobili, práve naopak, často si vyslúžili potlesk na otvorenej scéne dobre naladeného miestneho publika a urobili dobre meno Slovensku a svojmu klubu PVFA Bratislava

Regionálne kolá celoslovenského mládežníckeho turnaja Minichampions ligy žiačok            -hore-
Uplynulý týždeň sa v troch dejiskách odohrali regionálne kolá žiačok celoslovenského mládežníckeho turnaja Minichampions liga Slovensko. Okrem chlapčenských družstiev sa táto súťaž organizovaná Slovenským futbalovým zväzom rozbehla aj pre družstvá žiačok.

Stretnutia sa hrali na umelej tráve rozmerov miniihrísk, ktoré ako huby po daždi v priebehu uplynulých troch rokov „vyrástli“ na Slovensku a projekt ich výstavby už teraz žne úspechy v podobe hrajúcej sa mládeže a tým rozvíjajúceho sa mládežníckeho futbalu. Vo všetkých regionálnych kolách hrali družstvá systémom každý s každým 2 x 12 minút. O tom, že hra na malom ihrisku má svoje špecifiká a je neporovnateľná s „veľkým“ ihriskom sa dokázala aj v regióne Stred, kde sa tretie nepostupové miesto ušlo tradične špičkovému družstvu žiačok Žiliny, ktoré má aj v tomto súťažnom ročníku minimálne medailové ambície a taktiež v Skupine Západ, kde kvalitné družstvo Nových Zámkov skončilo dokonca až na štvrtom mieste. Záverečný finálový turnaj sa hrá 30.5. v Bratislave na Hviezdoslavovom námestí a postupujúce družstvá sa na ňom stretnú opäť systémom každý s každým.

Regionálne časti otvorila skupina Stred, ktorá sa odohrala na žilinskom sídlisku Závodie za účasti Žiaru nad Hronom, Priechodu, Žiliny, Čadce a Trenčianskych Teplíc. Za krásneho počasia sme boli svedkami napínavých stretnutí a vo väčšine z nich aj gólových hodov. Nárast kvality v porovnaní s jesennou časťou sme zaznamenali u družstva Priechodu a taktiež aj u Trenčianskych Teplíc, ktoré predvádzali naozaj krásny kombinačný futbal. Po tom, čo na turnaji neprehralo družstvo Žiaru nad Hronom bolo jasné, že postupuje a o druhom postupujúcom sa rozhodovalo v predposlednom stretnutí Priechodu s domácou Žilinou. V obojstranne kvalitnom stretnutí o postupe Priechodu rozhodol gól z celého ihriska tesne pred koncom, ktorý rozjasal hráčky zo srdca Slovenska, naopak, veľmi rozosmutnil dievčatá od Váhu.

Skupina Západ sa odohrala v bratislavskej Petržalke za usporiadania družstva PVFA. Okrem domáceho družstva v skupine Západ štartovala Trnava, Nové Zámky, Malé Dvorníky a Šaľa. V zamračenom počasí sme taktiež sledovali kvalitné stretnutia, ktoré gradovali až do toho posledného, pretože v ňom sa rozhodovalo o celkovom druhom postupovom mieste. Príjemným prekvapením bolo vystúpenie družstva Trnavy, ktorej dievčatá presne kombinovali a hrali s maximálnym nasadením a taktiež i družstva Šale, ktorá je v ligovej súťaži nie veľmi výrazná. Naopak trocha s rozpakom sme sledovali hru družstva Nových Zámkov, ktorým ale chýbali 3 opory družstva, čo poznačilo ich inak kvalitnú ligovú hru. Z prvého miesta postúpil favorit turnaja, domáce PVFA a o druhom postupujúcom sa rozhodlo až v záverečnom stretnutí Trnava - Šaľa, keď Šalianky potrebovali vyhrať a Skloplastu stačila k postupu remíza, ktorú aj v mimoriadne napínavom stretnutí získali a vybojovali si druhú postupovú miestenku. Turnaj bol na 30 minút prerušený z dôvodu trvalého veľkého dažďa a búrkovej prehánky sprevádzajúcej bleskami, čo ohrozovalo bezpečnosť všetkých aktérov podujatia.

V skupine Východ, ktorá sa organizovala v Humennom, malo štartovať Humenné, Rimavská Sobota, Olympia Košice a Veľký Krtíš. Okrem nich duša humenského ženského futbalu pán Imrich Štefan aktívne pozval i družstvá nehrajúce najvyššiu súťaž žiačok a urobil naozaj dobre, keďže na nemilé prekvapenie všetkých, posledné dve menované tímy na turnaj vôbec nepricestovali. Takto sa mohol turnaj odohrať a napriek účasti iba jediného ligového družstva (domáce Humenné) v porovnaní s ostatnými regionálnymi turnajmi vôbec nestrácal na kvalite. Z tohto regiónu napokon podľa očakávania postúpilo Humenné, ktorému postup ale takmer ušiel, keď v rozhodujúcom stretnutí s Rimavskou Sobotou ešte 8 minút pred koncom prehrával 2:3, no nakoniec stretnutie a taktiež i celú skupinu Východ vyhral.

Z regionálnych turnajov teda postúpili PVFA, Trnava (skupina Západ), Žiar nad Hronom, Priechod (Stred) a Humenné (Východ). Na ich vzájomné súboje sa okrem ligovej súťaže môžeme tešiť vo finálovej skupine Minichampions Liga žiačok 30.5. v Bratislave, kde ukážu, že aj dievčatá vedia ukázať veľa z krásy futbalu. (R.JASOVSKÝ)

Hlučínsky pohár             -hore-
Uplynulý víkend sa futbalové žiačky PVFA Bratislava zúčastnili na 6 ročníku medzinárodného halového turnaja žiačok Hlučínsky pohár v Hlučíne (okres Ostrava) a dosiahli veľmi cenný úspech, keď sa im turnaj podarilo suverénne vyhrať a to dokonca tretí krát po sebe, čím dosiahli hetrik víťazstiev na tomto tradične silne obsadenom turnaji.

Na turnaji štartovalo 8 družstiev z troch krajín (4 z Čiech, 2 z Poľska a 2 zo Slovenska) rozdelených do dvoch skupín, kde postupovali dve družstvá do semifinále a následne do finále, resp. na stretnutie o 3.miesto. Stretnutia sa hrali 2 x 10 minút.

Bratislavčanky prešli skupinou ako nôž maslom, keď v nej postupne porážali poľský celok KFC Jedlownik 5:0 (góly Ánošiová 2, M.Horňáková, Stefanova, Mittuchová), FC Vítkovice 5:1 (góly Stefanova 2, Mittuchová, D.Škorvánková, Ánošiová), Hlučín I 7:0 (góly D.Škorvánková 3, Galatová 2, S.Filová, Stefanova).

Ako suverénni víťazi skupiny postúpili do semifinále, kde sa stretli z družstvom Hlučín II. Toto stretnutie všetci označovali za predčasné finále, rovnaký bol aj jeho priebeh, akcie sa prelievali z jednej strany na druhú. Hráčky od Dunaja sa už v prvej minúte po signáli po rohovom kope ujali vedenia Lackovou, no súperovi sa po chybe v defenzíve podarilo v 16.minúte vyrovnať a tak na rad prišli penalty. V nich excelovali brankárky, rozhodlo sa až v desiatej sérii. Úspešnejšie boli bratislavské hráčky, keď do finále postúpili vďaka úspešnejšiemu premieňaniu pokutových kopov, duel vyhrali 2:1.

Vo finále na nich (rovnako ako vlani) čakal súper zo Žiliny. Tá sa do finále prebojovala tiež vďaka lepšej realizácii pokutových kopoch (s Vítkovicami hrali Žilinčanky v semifinále 0:0). Stretnutie neprinieslo zo strany Žiliny očakávanú kvalitu. Od úvodu boli Bratislavčanky lepším družstvom, predvádzali krajší futbal, vytvorili si nepomerne viac šancí ako družstvo spod Dubňa a tak Polygraf zaslúžene vyhral 3:0 (góly Galatová 2, Stefanova). Zaslúžene sa tak stal celkovým víťazom 6.ročníka Hlučínského pohára. Kuriozitou finále bolo, keď Bratislavčanky po vylúčení Škorvánkovej hrali 2 minúty v oslabení o jednu hráčku, ale dokázali Žilinu zatlačiť a nepustiť ju do vyloženej šance.

Úspechom pre PVFA sa skončilo aj ocenenie jednotlivkýň. Najlepšou brankárkou turnaja sa stala Veronika Frantová a najlepšou strelkyňou turnaja jej oddielová kolegyňa Denisa Stefanova.

O krásny úspech pre slovenský dievčenský futbal sa pričinili tento káder:

Veronika Frantová, Linda Lacková, Katarína Čajková, Mária Horňáková, Dominika Škorvánková, Sandra Filová, Nikola Javorková, Patrícia Ánošiová, Denisa Stefanova, Lýdia Mittuchová, Zuzana Galatová s trénerom Romanom Jasovským

2.ročník Zimného pohára futbalistiek
3.kolo
-hore-
V Mestskej športovej hale v Komárne sa uplynulú nedeľu (12.2.) odohralo záverečné 3.kolo Zimného halového futbalového pohára žien a žiačok, na ktorej organizácii sa podieľali kluby PVFA Bratislava, Slovan Duslo Šaľa a FC Union Nové Zámky. Každé z uvedených družstiev zorganizovalo v zimnej prestávke jeden halový turnaj, na ktorom sa stretli každý s každým družstvá žien (2 x 30 minút) i družstvá žiačok (2 x 20 minút). Všetky výsledky z turnajov sa po poslednom odohranom turnaji spočítali a vyhodnotil sa tak celkový víťaz Zimného pohára v kategórii žien i žiačok. 1.turnajové kolo odohrané v Šali zorganizoval futbalový oddiel zo Šale, 2.kolo, ktoré sa konalo v Hamuliakove PVFA a záverečný turnaj, ktorý sa odohral práve včera v Komárne a na ktorom sa vyhodnotili konečné výsledky zorganizoval FC Union Nové Zámky. V kategórii žien sme boli svedkami pekných stretnutí, prehnaná tvrdosť niektorých hráčok z turnaja v Hamuliakove bola preč, futbalistky si prišli do Komárna predovšetkým zahrať a i napriek tomu, že v niektorých stretnutiach bol rozdiel triedy, bolo sa na čo pozerať až do záverečných minút. Nové Zámky v stretnutí so Šaľou nehrali zle, no doplatili na slabšiu koncovku a keďže Šalianky v nej boli úspešnejšie, stretnutie vyhrali. Hráčky Polygrafu VFA sa v stretnutí so Šaľou síce snažili, no Šalianky opäť využili svoje väčšie skúsenosti, ktoré stretnutie rozhodli. V tomto stretnutí sme videli viacero pekných futbalových momentov, ktoré naozaj ulahodili oku diváka. V záverečnom stretnutí medzi Novými Zámkami a Polygrafom išlo obom aktérom o druhé miesto v tabuľke, Bratislavčankám stačilo len remizovať, Union musel vyhrať. Nové Zámky sa veľmi rýchlo ujali vedenia 2:0, no futbalistky z hlavného mesta stretnutie otočili vo svoj prospech na 3:2, Nové Zámky sa síce ešte nadýchli k remíze, no tesne pred koncom skúsenejšie Bratislavčanky stretnutie rozhodli vo svoj prospech. V kategórii žiačok bolo o prvenstve rozhodnuté už pred záverečným turnajom, preto boli diváci zvedaví na boj o druhé miesto. Práve v ňom (Šaľa – Nové Zámky) sa zrodila remíza, keď Nové Zámky boli celý čas lepšie, súpera tlačili, no Šalianky podržala brankárka. Vzhľadom k tomu, že PVFA štartoval deň pred týmto turnajom v Komárne na veľmi kvalitne obsadenom turnaji v Brne a aj preto, že o prvenstve Bratislavčaniek v Zimnom halovom pohári bolo už dávno rozhodnuté, rozhodol sa tréner dať šancu hráčkam zo širšieho kádra a z družstva mladších žiačok. Tento mladý team bojoval ako vedel, v stretnutí so Šaľou si vypracoval veľmi veľa šancí, ktoré mladé futbalistky pozahadzovali a Šaľa z ojedinelej šance 3 minúty pred koncom po chybe v defenzíve Polygrafu strelila rozhodujúci gól. Taktiež Bratislavčanky nestačili ani na vicemajstra z Nových Zámkov, ktorému podľahli 0:5, keď Novozámčanky boli efektívnejšie v koncovke i keď priebeh stretnutia na prehru takýmto rozdielom určite nevyzeral.

individuálne ocenenia

Najlepšia hráčka: Katarína Ištóková (Nové Zámky)
Najlepšia strelkyňa: Katarína Dugovičová (Šaľa) - 9 gólov
Najlepšia brankárka: Mária Korenčiová (PVFA)

3 ŠAĽA 6 2 1 3 6 : 14 7

Najlepšia hráčka: Veronika Rybárová (Nové Zámky)
Najlepšia strelkyňa: Jael Elizabeth Fedora (PVFA) - 5 gólov
Najlepšia brankárka: Katarína Horňáková (PVFA)

2.kolo             -hore-

V Športovej hale v Hamuliakove sa uplynulú nedeľu (29.1.2006) odohralo 2.kolo Zimného halového futbalového pohára, ktoré tentokrát organizačne pripravil bratislavský PVFA. V kategórii žien boli diváci svedkom naozaj bojovných stretnutí, hlavne stretnutie Polygrafu a Šale malo vysoké nasadenie a otáčky na najvyšších frekvenciách. Niektoré súboje boli veľmi ostré a možno i zbytočné. Bratislavčanky boli plné odhodlania vrátiť Duslu prehru 1:4 z prvého turnaja a to sa im dokonale podarilo. Aktivita Polygrafu pravdepodobne trocha zaskočila úradujúce majsterky zo Šale, mladé Bratislavčanky naopak hrali s veľkou chuťou a keďže sa im na rozdiel od prvého turnaja v Šali darilo aj v koncovke, výsledok bol na svete. Juhoslovenské derby Šale a Nových Zámkov bolo plné zvratov a taktiež za prvým stretnutím nezaostávalo v kvalite. Svoju streleckú disponovanosť i tu potvrdila dlhoročná kanonierka Katarína Dugovičová, ktorá si zapísala hattrick. Novozámčanky v stretnutí s Bratislavčankami dlho viedli 1:0, no tie tesne pred prestávkou za 62 sekúnd otočili na 3:1. Paradoxom je, že všetky 3 góly vsietila jedna a tá istá formácia Polygrafu. Union sa ešte pokúsil znížením na 2:3 zo stretnutia urobiť drámu, no rozbehnuté Bratislavčanky už nezastavili a z palubovky odišli s prehrou. V kategórii žiačok rovnako ako na prvom turnaji Polygraf porazil Šalianky prakticky už v 1.polčase v ktorom si vytvoril rozhodujúci náskok a v tom druhom sa stretnutie prakticky len dohrávalo, aj keď Bratislavčanky naďalej tlačili, no Šaľu podržala brankárka. Veľké prekvapenie sa zrodilo v stretnutí Nových Zámkov a Šale, kde po úvodnom tlaku Novozámčaniek, sa hra postupne vyrovnávala. S pribúdajúcim časom naberali Šalianky viac odvahy a i keď viac – menej šťastne, za krátku dobu sa im podarilo viesť o 3 góly. Šokované hráčky Nových Zámkov sa nezmohli na viac, len ako na zníženie stavu. Veľmi kvalitné stretnutie ukázali prítomným divákom žiačky Polygrafu a Nových Zámkov. Stav stretnutia sa menil každú chvíľku, taktiež samotná hra sa prelievala z jednej strany na druhú. V stretnutí sa napriek tesnému bráneniu blysla strelecky disponovaná Fedora Jael Elizabeth (PVFA), ktorá v II. polčase za 9 minút zaznamenala čistý hattrick.

Výsledkový servis 2.kola - ženy

PVFA - Šaľa 7:1 (3:0) góly: Rozborová 2, D.Fecková 2, Mravíková 2, Pramuková - Trnková

Šaľa - Nové Zámky 4:2 (3:2) góly: K.Dugovičová 3, R.Filová – Kršáková, Kelemenová

Nové Zámky - PVFA 2:6 (1:3) góly: Ištóková, Halandová – Pramuková 3, Mackovičová, Rozborová, Mon.Katonová

PRIEBEŽNÁ TABUĽKA ŽIEN PO 2.KOLE ZIMNÉHO POHÁRA

žiačky

PVFA - Šaľa 6:1 (5:0) góly: S.Filová 2, Fedora Elizabeth, M.Horňáková, Gregorovičová, D.Škorvánková – R.Halušková

Šaľa - Nové Zámky 3:1 (0:0) góly: Fusková, Korcová, R.Halušková - Márosiová

Nové Zámky - PVFA 2:4 (1:1) góly: Rybárová, Korytárová – Fedora Elizabeth 3, Stefanova

1.kolo             -hore-
V Mestskej športovej hale v Šali sa uplynulú nedeľu (15.1.2006) odohralo 1.kolo Zimného halového futbalového pohára žien a žiačok, na ktorom sa organizačne podieľajú Polygraf VFA (PVFA) Bratislava, Slovan Duslo Šaľa a FC Union Nové Zámky.
Každé z uvedených družstiev zorganizuje v zimnej prestávke jeden halový turnaj, kde sa stretne každý s každým - družstvá žien (2x30 minút) i družstvá žiačok (2x20 minút). Všetky výsledky z turnajov sa po poslednom odohranom turnaji spočítajú a vyhodnotí sa tak celkový víťaz Zimného pohára v kategórii žien i žiačok.
Odohrané prvé turnajové kolo pripravila Šaľa. Nasledujúci turnaj sa uskutoční 29.1. v Hamuliakove a zorganizuje ho PVFA a záverečný turnaj sa odohrá vo februári v Nových Zámkoch. Tu sa aj vyhodnotia konečné výsledky.
V kategórii žien mali všetky stretnutia patričnú kvalitu. Stretli sa vyrovnané družstvá a halový futbal kvalitu ešte viac vyrovnáva. V prvom stretnutí bohatom na góly úradujúci majster Slovenska zo Šale porazil Nové Zámky 6:3, keď Novozámčanky druhý polčas zodvihli hore
hlavu a zvýšenou bojovnosťou zdramatizovali stretnutie, no skúsené Šalianky si víťazstvo nenechali zobrať. Prekvapenie sa zrodilo v stretnutí PVFA s Novými Zámkami, keď Bratislavčanky dobre rozbehnuté stretnutie, ktoré navyše vyhrávali 1:0 nedotiahli do úspešného konca, ktoré napokon prehrali 1:3. V záverečnom stretnutí 1.kola, ktoré bolo naozaj ozdobou podujatia sa stretli dve najlepšie slovenské družstvá Šaľa a PVFA rozhodli skúsenosti domácich hráčok, ktoré v stretnutí urobili menej chýb a tešili sa z víťazstva 4:1.
V kategórii žiačok sme videli taktiež zaujímavé stretnutia, v prvom Novozámčanky podľa očakávania porazili menej skúsené Šalianky 2:0. Pekné stretnutie ukázali prítomným divákom Bratislavčanky z PVFA, ktoré v kvalitnom boji porazili vicemajstra z Nových Zámkov 2:0. Záverečné stretnutie medzi Šaľou a Polygrafom už nemalo potrebné nasadenie, pretože Bratislavčanky sa veľmi rýchlo zhostili vedenia o 3 góly a stretnutie sa v druhom polčase už prakticky len v pokoji dohrávalo.
Zámer a účel, pre ktorý sa rozhodli spomenuté kluby Zimný pohár zorganizovať sa ukázal ako splnený už v priebehu prvého kola, všetky prítomné aktérky turnaja si schuti zahrali, jednotlivé stretnutia mali vysoké tempo, nasadenie a kvalitu. Na turnaji sa nik vážnejšie nezranil, dievčatá brali na seba ohľad, vedeli, že zimná príprava je mimoriadne dôležitá a každá absencia pre zranenie by veľmi chýbala.
Výsledkový servis 1.kola - ženy
Slovan Duslo Šaľa - FC Union Nové Zámky 6:3 (4:1)
góly: K.Dugovičová 2, Javorová 2, Kolenová, Mandáková – Andrušková, Ištóková, Halandová

FC Union Nové Zámky - Polygraf VFA Bratislava 3:1 (1:1)
góly: Ištóková 2, Halandová - Schleiferová

Polygraf VFA Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 1:4 (0:2)
góly: L.Ondrušová – K.Dugovičová 3, Vričanová

žiačky

Slovan Duslo Šaľa - FC Union Nové Zámky 0:2 (0:2)
góly: Korytárová, Rybárová

FC Union Nové Zámky - Polygraf VFA Bratislava 0:2 (0:1)
góly: Gregorovičová, P.Tichá

Polygraf VFA Bratislava - Slovan Duslo Šaľa 4:0 (3:0)
góly: Stefanova 2, Fedora Elizabeth, Gregorovičová

IVANČICE PRI BRNE (11.2.2006)             -hore-
V sobotu 11.2. futbalové žiačky PVFA Bratislava štartovali na kvalitne obsadenom medzinárodnom halovom turnaji v Ivančiciach pri Brne. Na turnaj sa prihlásilo osem celkov, ktorí medzi sebou odohrali stretnutia každý s každým 1 x 13 minút. Na tento turnaj Bratislavčanky pozývajú už dlhoročne a tie sú k radosti všetkých fanúšikov prevažne vždy úspešné a aj tentokrát si priniesli palmu víťazstva, keď pri piatich víťazstvách a dvoch remízach strelili 12 gólov a dostali len 1 (!!!).

Polygraf na turnaji predvádzal kvalitné výkony, hrali najviac kombinačnejší futbal zo všetkých celkov a aj keď ich v niektorých stretnutiach sklamala koncovka, na turnaji naozaj potešili a hráčky môžu byť na seba hrdé. Rozhodujúcim stretnutím o prvenstvo na turnaji bol zápas s Brnom, na ktoré sa Bratislavčanky naozaj vyhecovali a kvalitného súpera zdolali rozdielom triedy 3:0.

Okrem kolektívneho triumfu boli z družstva Bratislavčaniek ocenené aj jednotlivkyne, keď najlepšími strelkyňami sa stali Dominika Škorvánková a Denisa Stefanova (obe Polygraf) a najlepšou hráčkou celého turnaja bola organizátormi vyhlásená Mária Horňáková (Polygraf).

Výsledkový servis PVFA:

Štramberk: 0:0

Hlučín: 1:0 (gól Stefanova)

Ředice: 1:0 (gól Stefanova)

Ivančice pri Brne: 2:1 (góly D.Škorvánková, M.Horňáková)

Přerov – Čekyne: 0:0

Brno: 3:0 (góly Stefanova 2, Frantová)

Ocmandice: 5:0 (góly D.Škorvánková 3, M.Horňáková, Lacková)